Fizjoterapia oddechowa Warszawa

Fizjoterapia oddechowa ma na celu zmniejszenie fizycznego i emocjonalnego wpływu przewlekłej choroby płuc na codzienne funkcjonowanie. W trakcie zajęć wykonywane są odpowiednie ćwiczenia
i trening mięśni oddechowych. Przekazujemy wiedzę, która może pomóc w utrzymaniu jak najlepszego stanu zdrowia. Zajęcia indywidualnie dopasowujemy do chorego, z uwzględnieniem jego potrzeb
i sprawności. 

Pamiętaj: pełen oddech to większe możliwości!


W Family Clinic rehabilitację prowadzą fizjoterapeuci oddechowi, wieloletni pracownicy jednego z warszawskich instytutów o profilu pulmonologicznym:

mgr Agata Gładzka
Fizjoterapia oddechowa Warszawa - specjalistka

Szczegóły Wizyta

mgr Dorota Klatka
Fizjoterapia oddechowa Warszawa - fizjoterapeutka

Szczegóły Wizyta


Poligrafia – badanie bezdechu sennego

Poligrafia to badanie czynności ludzkiego organizmu w czasie snu. Badanie dedykowane jest pacjentom
z zaburzeniami oddychania w trakcie snu, osobom chrapiącym, oraz osobom z podejrzeniem obturacyjnego bezdechu sennego. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o badaniu zapraszamy Cię do kontaktu!

Terapia CPAP

CPAP to niewielki aparat, stosowany przy niewydolności oddechowej, który okazał się najskuteczniejszym narzędziem w leczeniu obturacyjnego bezdechu sennego. To bezpieczna alternatywa dla terapii farmakologicznej i operacji korygującej wady anatomiczne górnych dróg oddechowych. Pozytywne efekty jego używania często są zauważalne już od pierwszego zastosowania.


Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o badaniu zapraszamy Cię do kontaktu z naszą Rejestracją tel.: 22 250 00 90