Kim jesteśmy i dlaczego warto powierzyć swoje zdrowie specjalistom z Family Clinic?

Family Clinic to przychodnia specjalistyczna zlokalizowana w sercu Żoliborza. Nasi pracownicy to grupą wąsko wyspecjalizowanych fizjoterapeutów i lekarzy z najlepszymi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Nasze grono wspierają położne, dietetycy oraz pielęgniarki. Większość naszych pracowników to pracownicy warszawskich szpitali specjalistycznych, a także wykładowcy akademiccy oraz twórcy kultowych programów medycznych.

Za główny cel postawiliśmy sobie stworzenie przychodni, w którym oferować będziemy najwyższej jakości usługi za przystępną cenę.

W Family Clinic pracują specjaliści, których praca jest prawdziwą pasją. Po godzinach pracy tworzą treści medyczne, które publikują na znanych portalach medycznych i swoich blogach. Wolny czas najczęściej spędzają na specjalistycznych kursach, gdzie pogłębiają swoją wiedzę. Wiemy, że wielu schorzeń można by uniknąć, gdyby właściwie im zapobiegać. Dlatego tak ważną częścią naszego działania jest tworzenie wydarzeń edukacyjnych oraz warsztatów o tematyce medycznej.