Wsparcie psychologiczne dla kobiet

Jeżeli chcesz, aby twoje trudności nie były demotywującymi a inspirującymi wyzwaniami, szansą rozwoju i tym samym lepszej jakości twoich nowych ról, umów się na wizytę do naszej specjalistki. Uzyskasz fachową pomoc, otrzymasz wskazówki, spojrzysz na swoją sytuację z innej strony, nauczysz się, jak lepiej sobie radzić w swojej sytuacji. Warto pytania stawiać odpowiednim osobom, które otulą dyskrecją twoją krępującą, stresującą sytuację i pomogą zobiektywizować twój stan oraz dobrać odpowiednie narzędzia pracy nad sobą. I nauczą zamieniać lęki w siłę.
Nie ma zbyt trudnych pytań, ale są lęki które nie pozwalają ich zadać. Pytając, dzieląc się wątpliwościami, dajesz szansę odpowiedziom odnaleźć siebie. Odważ się pytać! Odważ się umówić na rozmowę!
W Family Clinic czeka na Ciebie doświadczona i dyskretna specjalistka, która pomogła niejednej osobie w sytuacji podobnej do twojej. Nie jesteś sama. Zapisz się na rozmowę w gabinecie lub online już dziś!

W Family Clinic, kobiety otaczamy szczególnym wsparciem i opieką, a zakres naszego wsparcia psychologicznego obejmuje:

  • przygotowania się do roli rodzica,
  • trudności w staraniu się o ciążę,
  • przygotowania do porodu,
  • okresu okołoporodowego i poporodowego (w tym depresja ciążowa i poporodowa),
  • powrotu do równowagi po ciąży.

W Family Clinic wsparciem psychologicznych dla kobiet zajmuje się:

mgr Karolina Widawska-Lewkowicz
Wsparcie psychologiczne dla kobiet - psycholog

Szczegóły Wizyta


Jeżeli chcesz aby twoje trudności nie były demotywującymi a inspirującymi wyzwaniami, szansą rozwoju i tym samym lepszej jakości twoich nowych ról, twojej rodziny to umów się na wizytę do naszej specjalistki. Uzyskasz fachową pomoc, otrzymasz wskazówki, spojrzysz na swoją sytuację z innej strony, nauczysz się jak lepiej sobie radzić w swojej sytuacji. Warto nauczyć się zamieniać swoje lęki na siłę a pytania dalej stawiać lecz odpowiednim osobom, które otulą dyskrecją twoją krępującą, stresującą sytuację i pomogą zobiektywizować twój stan oraz dobrać odpowiednie narzędzia pracy nad sobą.

Nie ma za trudnych pytań, ale są lęki które nie pozwalają pytać. Zadając pytania, dzieląc się wątpliwościami, dajesz szansę odpowiedziom odnaleźć siebie. Odważ się pytać! Odważ się umówić na rozmowę! Odważ się zmieniać siebie na lepsze! Silna Ty to silne twoje dziecko. Lepsza Ty to lepsza twoja rodzina. Zrób pierwszy krok a następne okażą się łatwiejsze, bo nie będziesz już sama z tym, co nosisz w sobie.

W Family Clinic czeka na Ciebie doświadczona i dyskretna specjalistka, która pomogła niejednej osobie w sytuacji podobnej do twojej. Nie jesteś sama. Zapisz się na rozmowę w gabinecie lub online już dziś!

Wsparcie psychologiczne dla kobiet - kontakt